4-осьовий набір Holzmann CTF45P4X до фрезерного верстата з ЧПУ CTF45P_230V
Виробники HolzMann Код товару: CTF45P4X
Немає в наявності
8 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Крок кута: 1.8° +/-0.09° Мін. діаметр затиску циліндра: Ø 4 мм Макс. діаметр затиску циліндра: Ø 60 мм Висота центру: 45 мм Вага: Брутто: 2.30 кг Нетто: 2 кг Розміри упаковки: Ширина: 170 мм Довжина: 245 мм Висота: 110 мм