Аспіраційна установка Holzmann ABS 2200FLEX 230 В
Виробники HolzMann Код товару: K_ABS2200FLEX_230V
Питання0
Немає в наявності
6 людини переглядають цей товар
Витяжне з`єднання,:ø100 мм
Гарантійний термін:12 місяців
готівкою готівкою
Опис
Верстат пройшов європейську сертифікацію CE. · механізм переміщення, що входить в стандартну комплектацію, дозволяє легко пересувати витяжну установку всередині приміщення · велика продуктивність при маленькій площі · матерчатий фільтруючий елемент · проста установка мішки для стружки за допомогою швидкозатискного хомута · мала висота установки (750 мм) дозволяє розмістити її в зручному місці, наприклад, під робочим столом верстата · висока потужність всмоктування за рахунок великої фільтруючої поверхні
Характеристики
Вага нетто/брутто,
Витяжне з`єднання,
ø100 мм
Гарантійний термін
12 місяців
Потужність,
Продуктивність,
Розміри у зібраному стані Д/Ш/В,
550х1540х750 мм
Ступінь розрідження,
Швидкість обертання,
Гарантія
220 В