Фари дод. модель Honda CR-V/2007-09/HD-256/H11-12V55W/ел.проводка
Виробники DLAA Код товару: 00000017566
Немає в наявності
5 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 3 разів
Вид оптики:галогенні
Додаткова комплектація:провода питания
Колір скла:прозорий
Країна виробник:Китай
Країна походження:Китай
готівкою готівкою
Опис
Відмінно підійде для заміни штатної оптики, в комплекті є все для самостійної установки.
Переваги протитуманних фар DLAA:
  • інтенсивне і яскраве світло
  • простота в установці
  • стійкість до перепадів температур
  • довговічність
  • поліпшена видимість на дорозі
Характеристики:
  • Марка авто: Honda CRV 2007-09
  • Комплектація: 2 фари, проводка
  • Живлення: 12В
  • Лампа: H11
  • Потужність: 55W
Характеристики
Вид оптики
галогенні
Додаткова комплектація
провода питания
Колір скла
прозорий
Країна виробник
Китай
Країна походження
Китай
Напруга живлення,
12
Оригинал ліва
33951SWA003
Оригинал права
33901SWA003
Потужність, Вт
55
Тип оптики
протитуманні
Торгова марка
DLAA
Цоколь лампи
H11
Гарантія
6 місяців
Комплектація
2 фари
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Стрічка скловолоконна серп'янка 50мм*90м UNIFIX