Автоматичний дорновий трубогиб MAST DW50CNC-2A-1S
Виробники Mast Код товару: MAST DW50CNC-2A-1S
Питання0
Немає в наявності
4 людини переглядають цей товар
Габаритні розміри,:4300х1000х1700 мм
Діаметр труби:50 мм
Мін.радіус згинання,:1.5 х діам.труби
Макс. кут згинання,:190˚
готівкою готівкою
Опис
Особливості:    PLC контролер - спеціальна програма 3D-редагування   Повністю автоматичний трубозгинальний верстат з ЧПУ  З метричними та дюймовими налаштуваннями.  Компенсація прогинання труб назад  У автоматичному режимі аварійна зупинка не перериває програму.  Система охолодження забезпечує стабільну роботу машини.  Автоматичний насос масляного бака, зручний для подальшого обслуговування.  Автоматична система змащування рухомих вузлів  Система самодіагностики, швидко знаходить помилку  Збереження інформації програми згинання труб більше 1000 груп  Ножна педаль цикл Start-E-Stop.  Вентилятор охолодження та гідравлічна система охолодження забезпечують стабільну роботу при високих температурах  Інструкції з експлуатації та технічного обслуговування.  Сертифікація  CЄ  Дорнова оправка  Освітлення робочої зони  Електроспоживання - 380 В/3 Ф/50 Гц;
Характеристики
Вага,
Габаритні розміри,
4300х1000х1700 мм
Діаметр труби
50 мм
Мін.радіус згинання,
1.5 х діам.труби
Макс. кут згинання,
190˚
Максимальний радіус вигину,
250 мм
Об'єм масляного насоса,
20 л
Об`єм бака гідравлічного масла,
160 л
Потужність гідравлічного двигуна,
5,5 кВт
Потужність подачі серводвигуна,
1 кВт
Потужність серводвигуна обертання,
0,75 кВт
Робоча довжина дорна,
2600 мм (до 4000 опційно)
Тиск повітря,
1 MПа
Товщина стінки,
сталь - 2 мм
Точність вигину,
± 0,1
Точність обертання,
± 0,1
Швидкість згинання,
90˚/с
Швидкість обертання,
160˚/с
Швидкість подачі
1200 мм/с