Електроплиткоріз GTM TSW200G-620 220В/800Вт довжина різу 620мм, круг 200*25,4мм
Виробники GTM Код товару: TSW200G-620GTM
3
В наявності
5 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Довжина різу,:62 см
готівкою готівкою
GTM
Опис
Переваги верстата-плиткоріза TSW200G-620 ТМ GTM:
- захисний кожух забезпечує захист від іскор в процесі роботи;
- система подачі води забезпечує чистий зріз, довговічність диску, а також роботу без пилу;
- компактно складається, завдяки чому зручний в транспортуванні та зберіганні;
- надійний асинхронний двигун з захистом від перегріву забезпечує інструменту довгий термін служби;
- надійна конструкція забезпечує безпечну і якісну роботу.
Технічні характеристики:
Модель TSW200G-620
Напруга живлення 220В/50Гц
Двигун 800Вт
Розмір основи 680х400мм
Розмір довжини розрізу 620 мм
Поріз під кутом 45°: 28 мм
Поріз під кутом 90°: 32 мм
Розмір упаковки: 980х500х335мм