Електроплиткоріз GTM TSW230N-920 220В/1200Вт довжина різу 920мм, круг 230*25,4мм
Виробники GTM Код товару: GTMTSW230N-920
3
В наявності
6 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:51.0 кг
Глибина різу:45 мм
живлення:Від мережі 220 В
Країна торгової марки:Україна
готівкою готівкою
GTM
Опис
GTM TSW230N-920 - професійний електричний верстат для різання плитки, черепиці, каменю або будівельних блоків довжиною до 920 мм. Підходить для роботи з керамікою, мармуром, гранітом, базальтом, штучним каменем, бетоном і газобетоном. Завдяки водяному охолодженню ріжучої кромки диска, забезпечується якісний і рівний різ, що особливо важливо під час обробки керамічної та керамогранітної плитки.
Переваги плиткорізу GTM TSW230N-920
Обладнання професійного класу
Асинхронний двигун потужністю 1200 Вт із захистом від перегріву
Під час роботи використовуються алмазні диски розміром 230х25,4 мм
Широкий спектр робочих матеріалів залежно від типу встановленого диска
Водяне охолодження ріжучої кромки диска
Максимальна довжина різу плитки 920 мм
Максимальна товщина різу плитки 45 мм (під кутом 90 град. )
Кутовий упор дає змогу робити косі пропили по діагоналі
Можливість встановлення додаткових робочих панелей для різу великогабаритної плитки
Складні ніжки з вбудованими колесами для швидкого транспортування
Комплектація:
Плиткоріз -1 шт
Опорні ніжки-2шт
Колеса-2шт
Характеристики
Вага
51.0 кг
Глибина різу
45 мм
живлення
Від мережі 220 В
Кількість обертів
Країна торгової марки
Україна
Країна-виробник
Китай
Макс. діаметр диска
230 мм
Макс. кут нахилу
Охолодження
Є
Посадковий отвір
25.4 мм
Потужність двигуна
1.2 кВт
Потужність двигуна (к.с)
1.5 к.с
Робоча довжина
920 мм