Фари дод. модель Ford Focus Sedan 2014-/FD-770/H8-12V35W
Виробники DLAA Код товару: 00000029203
В наявності
5 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 2 разів
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
FPS ліва: FP 2819 H1-E/FP 2819 H1-P
FPS права: FP 2819 H2-E/FP 2819 H2-P
Вид оптики:галогенні
Країна походження:Китай
готівкою готівкою
Опис
Відмінно підійде для заміни штатної оптики, в комплекті є все для самостійної установки.
Переваги протитуманних фар DLAA:
  • інтенсивне і яскраве світло
  • простота в установці
  • стійкість до перепадів температур
  • довговічність
  • поліпшена видимість на дорозі
Характеристики:
  • Марка авто: Ford Focus Sedan 2014-/FD-770-W
  • Комплектація: 2 фари
  • Живлення: 12В
  • Лампа: галогенна
  • Потужність: 55W
Характеристики
FPS ліва
FP 2819 H1-E/FP 2819 H1-P
FPS права
FP 2819 H2-E/FP 2819 H2-P
Вид оптики
галогенні
Колірна температура, К
Країна походження
Китай
Матеріал корпуса
пластик
Накладка на допфару ліва
Накладка на допфару права
Накладка на допфару права
Напруга живлення
12
Оригінал лівий
Оригінал права
Оригинал ліва
Оригинал права
Пакування
коробка
Режим роботи
протитуманне світло
Тип оптики
противотуманные
Тип променю
розсіюючий
Тип променя
розсіюючий
Торгова марка
DLAA
Упаковка
коробка
Форма корпусу
прямокутна
Цоколь лампи
H8-12V-35W
Гарантія
3200/1873304/6 місяців/протитуманне cвітло
Комплектація
Матеріал корпусу
пластик
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
В наявності
1
Електроскутер Chopper 3000W, 60V20Ah, Black
Немає в наявності
Бокорізи стандарт 200мм СИЛА