Фари дод. модель LADA/2110-12/LA 519 B-W/рифлен.
Виробники DLAA Код товару: 00000006803
Немає в наявності
2 людини переглядають цей товар
Країна походження:Китай
готівкою готівкою
Опис
Переваги протитуманних фар DLAA:
  • інтенсивне і яскраве світло
  • простота в установці
  • стійкість до перепадів температур
  • довговічність
  • поліпшена видимість на дорозі
Характеристики:
  • Марка авто: LADA 2110-14
  • Комплектація: 2 фари
  • Лінза: рифлене скло
  • Світло: біле
  • Живлення: 12В
  • Лампа: H3
  • Потужність: 55W
Характеристики
Країна походження
Китай
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Термозбіжна трубка 40мм синя 25м APRO
Немає в наявності
Електрична газонокосарка PROFI-TEC LM3823 COMFORT
Брелок з силікон ремінцем MAZDA
Термозбіжна трубка 2мм чорна 200м APRO
Садовий подрібнювач Zipper ZI-HAEK15000
В наявності
Освіжувач повітря AREON KEN Pine
Термозбіжна трубка 20мм зелена 100м APRO