Фари дод. модель Toyota Auris 2013-15/TY-638A/H11-12V55W/eл.проводка
Виробники DLAA Код товару: 00000049145
Немає в наявності
5 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 1 разів
Країна походження:Китай
готівкою готівкою
Опис
Відмінно підійде для заміни штатної оптики, в комплекті є все для самостійної установки.
Переваги протитуманних фар DLAA:
  • інтенсивне і яскраве світло
  • простота в установці
  • стійкість до перепадів температур
  • довговічність
  • поліпшена видимість на дорозі
Характеристики:
  • Марка авто: Toyota Auris 2013-15
  • Комплектація: 2 фари, проводка
  • Живлення: 12В
  • Лампа: H11
  • Потужність: 55W
Характеристики
Країна походження
Китай
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Накладка на пороги BMW carbon (к-т 4шт)
Немає в наявності
Накладка на пороги Kia carbon (к-т 4шт)
Бур по бетону SDS+ HQ S4 Ø6x160мм APRO