Форматно-розкрійний верстат Holzmann FKS 305VF-2600
Виробники HolzMann Код товару: K_FKS305VF2600_400V
Питання0
Немає в наявності
3 людини переглядають цей товар
Аспіраційні виходи,:100 мм
Вага, кг,:680 кг
Висота пропилу 45°,:55 мм
Висота пропилу 90°,:80 мм
Габаритні розміри у приміщенні,:2820x1250x1100 см
готівкою готівкою
Опис
ПЕРЕВАГИ: верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ; ідеально підходить для обробки великих заготовок, а також різання великих, важких панелей; підрізний пильний диск з власним двигуном у стандартній комплектації; пульт управління з фронтальної сторони верстата; легка і точне регулювання висоти і кута нахилу пильного диска за допомогою маховика; аналоговий індикатор кута нахилу пильного вузла; дві швидкості різання основного пилкового диска входять в стандартну комплектацію; якісний і стійкий корпус верстата; зручність роботи за рахунок розширювача і подовжувача столу; алюмінієва роликова каретка із загартованими сталевими напрямними; великий власний вага дозволяє виконувати прецизійну обробку важких заготівок; стійкий паралельний упор з точною настройкою; міцний висувний телескопічний упор на разметочном столі з 2 відкидними упорами; макс. ширина різання від паралельного упору 1150 мм. КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: Високоточна алюмінієва каретка Завдяки високоточною алюмінієвої каретці кулькового типу з довжиною ходу 2600 мм, досягається максимальна довжина різу до 2700 мм на каретці з високою точністю і якістю різу. Телескопічна упорна лінійка Телескопічна упорна лінійка дозволяє різати матеріал шириною до 1150 мм Лінійка обладнана системою мікрометричним регулювання, що дозволяє забезпечити точність обробки матеріалу. Основний стіл Основний стіл і кріплення пильного вузла виконано з чавуну, для конструктивної потужності і стабільності роботи верстата і відсутність вібрацій. Також робочий стіл ідеально відшліфований для високої точності обробки заготовки та гарного ковзання матеріалу по столу. Пильний вузол Пильний вузол складається з основної пили діаметром 305х30 мм і підрізної пилки діаметром 120х20 мм.
Характеристики
Аспіраційні виходи,
100 мм
Вага, кг,
680 кг
Висота пропилу 45°,
55 мм
Висота пропилу 90°,
80 мм
Габаритні розміри у приміщенні,
2820x1250x1100 см
Гарантія,
12 місяців
Діаметр основної пили,
305 мм
Діаметр підрізного диска
120 мм
Кут нахилу пили,
0 – 45°
Оберти основний диск,
Оберти підрізний диск,
Посадковий діаметр основна пилка,
30 мм
Посадковий діаметр підрізного диска,
20 мм
Потужність двигуна основної пилки,
Потужність двигуна підрізної пилки,
Розмір рухомого столу,
2600x375 мм
Розміри основного столу,
980x550 мм
Ширина різу (правий паралельний упор),
1150 мм
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Термозбіжна трубка 20мм біла 100м APRO
В наявності
Газонокосарка бензинова Faworyt SH41P123L
Немає в наявності
Вороток L-подібний CrV 1/2 250мм APRO