Форматно-розкрійний верстат Holzmann FKS 315VFN-3200
Виробники HolzMann Код товару: K_FKS315VFN3200_400V
Питання0
Немає в наявності
4 людини переглядають цей товар
Аспіраційні виходи,:100 мм
Вага, кг,:385 кг
Висота пропилу 45°,:55 мм
Висота пропилу 90°,:80 мм
Габаритні розміри у приміщенні,:3220x1250x1100 см
готівкою готівкою
Опис
ПРИЗНАЧЕННЯ: Форматно-розкрійний верстат Holzmann FKS 315VFN-3200 – автоматизована установка для крупносерийной різання дерев'яного масиву і мінімізації процесу розкрою. Він оснащений потужним двигуном, який сприяє безперервній роботі верстата. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Використовується на меблевих підприємствах, середніх і великих виробничих майданчиках. КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: Високоточна алюмінієва каретка Завдяки високоточною алюмінієвої каретці роликового типу з довжиною ходу 3200 мм, досягається максимальна довжина різу до 3300 мм на каретці і без обмеження довжини різання від правої упорної лінійки з високою точністю і якістю різу. Телескопічна упорна лінійка Телескопічна упорна лінійка дозволяє різати матеріал шириною до 1150 мм Лінійка обладнана системою мікрометричним регулювання, що дозволяє забезпечити точність обробки матеріалу. Основний стіл Основний стіл і кріплення пильного вузла виконано з чавуну, для конструктивної потужності і стабільності роботи верстата і відсутність вібрацій. Також робочий стіл ідеально відшліфована для високої точності обробки заготовки та гарного ковзання матеріалу по столу. Пильний вузолПильний вузол складається з основної пили діаметром 315х30 мм і підрізної пилки діаметром 120х20 мм. ОСОБЛИВОСТІ: Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ Ідеально підходить для обробки великих заготовок, а також різання великих, важких панелей Витяжний пристрій у формі паралелограма з порожнистим, широким витяжним кожухом Підрізний пильний диск з власним двигуном у стандартній комплектації Легка і точне регулювання висоти і кута пильного вузла за допомогою маховика Аналоговий індикатор кута нахилу пильного диска Стандартне виконання, з двома швидкостями різання основного пилкового вузла Якісний і стійкий корпус верстата Зручність роботи за рахунок розширення та подовження столу Алюмінієва роликова каретка із загартованими сталевими напрямними Великий власний вага дозволяє виконувати прецизійну обробку важких заготівок Стійкий паралельний упор з точною настройкою Міцний висувний телескопічний упор на разметочном столі з 2 відкидними упорами Пульт управління з фронтальної сторони верстата Дві швидкості різання основного пилкового диска входять в стандартну комплектацію Непохитний пильний вузол з кутом нахилу 45 градусів
Характеристики
Аспіраційні виходи,
100 мм
Вага, кг,
385 кг
Висота пропилу 45°,
55 мм
Висота пропилу 90°,
80 мм
Габаритні розміри у приміщенні,
3220x1250x1100 см
Гарантія,
12 місяців
Діаметр основної пили,
315 мм
Діаметр підрізного диска
120 мм
Кут нахилу пили,
0 – 45°
Оберти основний диск,
Оберти підрізний диск,
Посадковий діаметр основна пилка,
30 мм
Посадковий діаметр підрізного диска,
20 мм
Потужність двигуна основної пилки,
7,7 кВт
Потужність двигуна підрізної пилки,
0,75 кВт
Розмір рухомого столу,
3200x375 мм
Розміри основного столу,
800x820 мм
Ширина різу (правий паралельний упор),
1150 мм