Каменерізний верстат Zipper ZI-STM350
Виробники Zipper Код товару: K_ZI-STM350
3
В наявності
8 людини переглядають цей товар
Zipper
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Гарантія,:12 місяців
Клас захисту,:IP54
Кут нахилу,:0° – 45°
Макс. глибина різу при 45°,:72 мм
готівкою готівкою
Zipper
Опис
Каменерізний верстат Zipper ZI-STM350 виконує сухе і мокре різання бетону, цегли, облицювальної та декоративної плитки й інших оздоблювальних матеріалів. Підходить для розпилювання заготовок довжиною до 800 мм. Максимальна глибина різу під прямим кутом становить 105 мм. Корпус пили нахиляється під кутом до 45 градусів в обидві сторони, що забезпечує якісне виконання кутових різів. Алмазний диск зі швидкістю обертання 2800 об/хв здійснює точний і чистий різ без дефектів. Верстат оснащений асинхронним двигуном з повітряним охолодженням потужністю 2 кВт, який забезпечує довготривалу продуктивну роботу. Ніжки корпусу знімаються, завдяки чому пристрій можна зручно зберігати. Конструкція виготовлена з міцної сталі. Замовлення на Zipper ZI-STM350 можна оформити через онлайн магазин будівельна техніка Луцьк з доставкою по Україні. Чому варто вибрати саме каменерізний верстат Zipper ZI-STM350 Особливості моделі: Асинхронний двигун 2 кВт з повітряним охолодженням Максимальна довжина заготовки - 800 мм Глибина різу при 45° - 72 мм, при 90° - 105 мм Нахил корпусу пили від 0 до 45 градусів Алмазний диск Ø 350 мм зі швидкістю обертання 2800 об/хв Система водяного охолодження з резервуаром 37,8 л Зносостійкий корпус з міцної сталі з антикорозійним покриттям Знімні ніжки Відповідність європейським стандартам якості та безпеки. Що йде в комплектації каменерізного верстата Zipper ZI-STM350 В стандартну комплектацію Zipper ZI-STM350 входять: Міні-насос Бак для води 37,8 л Штекер PRCD Алмазний диск Segm Ø 350 мм. Часті запитання Перегляньте відповіді на запитання про каменерізні верстати. Яку потужність повинен мати каменерізний верстат? Для різання м’яких матеріалів достатньо потужності 1,5 кВт. Для товстих і твердих матеріалів - 2 кВт і більше. Ну а для таких міцних матеріалів, як наприклад, граніт, потрібно не менше 2,5-3 кВт. Які диски можна використовувати для каменеріза? Найкращий варіант - це алмазні диски, які дають надзвичайно точний і чистий різ. Також застосовуються сегментовані диски, які не такі точні, але досить продуктивні. Як вибрати підходящий каменерізний верстат? Обирайте каменеріз під матеріал, який ви плануєте різати. Дивіться на такі характеристики: Максимальна довжина і глибина різу (краще, якщо вони трохи більші, ніж ваші заготовки) Потужність (чим твердіший матеріал, тим більшою вона має бути) Тип і діаметр диска. Каменеріз якого виробника буде кращим? Радимо обладнання від європейських виробників Zipper і Lumag, у високій якості та ефективності яких впевнені. Де замовити надійний каменеріз? Таке обладнання бажано замовляти в спеціалізованих магазинах, які дають гарантію якості. Наприклад, ми вже багато років на ринку і є офіційним постачальником провідних світових виробників. Запрошуємо в наш магазин, де є широкий вибір каменерізних верстатів.
Характеристики
Вага нетто/брутто,
Гарантія,
12 місяців
Клас захисту,
IP54
Кут нахилу,
0° – 45°
Макс. глибина різу при 45°,
72 мм
Макс. глибина різу при 90°,
105 мм
Напруга, В
230 В
Потужність двигуна,
2,0 кВт
Розмір диска
350x30 мм
Розмір столу,
530x430 мм
Розміри обладнання (Д×Ш×В),
1240x630x1190 мм
Розміри упаковки,
640х1250х440 мм