Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 230 В
Виробники HolzMann Код товару: K_KF315VF2000_230V
Питання0
Немає в наявності
2 людини переглядають цей товар
Вага, кг,:425 кг
Габарити,:825х990х1035 мм
Гарантія,:12 місяців
Діаметр шпинделя,:30 мм
Довжина пропила,:2200 мм
готівкою готівкою
Опис
ПРИЗНАЧЕННЯ:Призначений для розпилювання облицювальних плит і комплексної обробки столярних виробів.ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:Застосовується на малих підприємствах, особистих підсобних господарствах і великих підприємствах як допоміжне обладнання.СХЕМИ ОБРОБКИ:Поздовжнє пиляння пиломатеріалівТорцювання пиломатеріалівФрезерування шипів і вушокФорматний розкрій плитних матеріалів (ДСП, лдсп, мдф, фанера)Свердління отворів і вибірка пазівПоздовжнє профільне фрезерування КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:Фугувальний вузолЛиті фугувальні столи є надійною базою при обробці. Нахил направляючої лінійки дозволяє знімати фаску.Підйом і опускання столуКнопки запускуКнопка автоматичного стопаВихід під АспіраціюЕксцентриковий притискДозволяє надійно фіксувати деталі на каретці.Упорна лінійкаНа лінійці є прапорцевий упор.Поворот лінійки від 0 до 45 °.Регулювання відображення напрямних фрезерного вузлаЗдійснюється за допомогою рукояток і необхідна для регулювання глибини фрезерування.Настраивается как подающая, так и принимающая линейка.Роликовий притиск на фрезерПільний вузолМожливість поздовжнього, поперечного і кутового пиляння, а також пиляння з підрізної пилкою облицьованих плитних матеріалів. Кулькова каретка забезпечує плавний і легкий хід.верстат пройшов європейську сертифікацію РЄрозширювач столу праворуч, а також планка для упору можуть відкидатися назадміцний і легко переміщується паралельний упор з швидкою фіксацією, встановлений на планці для упорунахиляється пильний вузол з регулюванням по висоті підрізним дискомстіл з сірого чавуну з подовжувачем ззаду і опорним черевиком справаалюмінієва каретка з направляючими із загартованої сталіопорний ролик розмічального столу полегшує розміщення заготовкиширина різання до 1330 ммвисокоякісний упор для фрезерування з притискними пристроями і точним настроюванням4 швидкості фрезерування входять в стандартну комплектацію (1800-4000 оборотів в хвилину)електронний світлодіодний індикатор швидкостімакс. діаметр фрези 200 ммвеликий знімний маховик для регулювання шпинделяКомплект поставки: 1 твердосплавний пильний диск діаметром 315 мм, 1 твердосплавний підрізної пильний диск діаметром 100 мм, скошений упор, паралельний упор, телескопічний упор
Характеристики
Вага, кг,
425 кг
Габарити,
825х990х1035 мм
Гарантія,
12 місяців
Діаметр шпинделя,
30 мм
Довжина пропила,
2200 мм
Кут нахилу пильного вузла,
Макс. діаметр інструменту в столі, мм,
100 мм
Макс. діаметр інструменту над столом,
200 мм
Напруга, В
230 В
Обороти основної пили,
Потужність двигуна пили,
Потужність двигуна фрезерного вузла,
3.8 кВт
Розмір основного столу,
750x590 мм
Розмір рухомого столу, мм,
2000x270 мм
Хід шпинделя фрезера,
100 мм
Частота обертання шпинделя фрезера,
Ширина різу під паралельний упор,
1330 мм