Комплект модернізації шпинделя HOLZMANN CTF45P500W до фрезерного верстата з ЧПУ CTF45P_230V
Виробники HolzMann Код товару: CTF45P500W
Питання0
Немає в наявності
7 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Комплект для модернізації шпинделя HOLZMANN CTF45P500W дозволяє встановити потужніший 500 Вт шпиндель (замість стандартного 80 Вт) на фрезерний верстат з ЧПУ CTF45P_230V. Ідеально для роботи з складними матеріалами, такими як алюміній. Основні характеристики: Потужність двигуна (S1): 500 Вт Напруга: 100-240 В / 50-60 Гц Швидкість обертання: 0-12000 об/хв Вага та розміри: Вага брутто: 3 кг Вага нетто: 2.8 кг Розміри упаковки: 260 x 265 x 95 мм Сумісність: Проста установка на CTF45P_230V Додатковий аксесуар для CTF45P_230V