Набір лез змінних 25мм, 10 предметів, у пластиковому футлярі Forsage F-5055P4-P25
Виробники FORSAGE Код товару: F-5055P4-P25
Питання0
Немає в наявності
2 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Леза Forsage F-5055P4-P25 шириною 25 мм та довжиною 125 мм, 10 шт. в упаковці - запасні частини до монтажних ножів відповідного типорозміру. Ними можна різати тверді матеріали, лінолеум, пластик, гіпсокартон, а також папір, плівку, картон. Леза використовуються при проведенні будівельних та оздоблювальних робіт, а також застосовуються з господарською метою. Переваги Леза виготовлені з високовуглецевої сталі завтовшки 0,6 мм, що надає їм міцності і зносостійкості. зберігання.В упаковці 10 штук, їх вистачить надовго.