Оправлення поршневих кілець 3” (висота 75мм, робочий діапазон 60-175мм) F-6203175
Виробники FORSAGE Код товару: F-6203175
Немає в наявності
7 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Інструмент для стиснення поршневих кілець Forsage F-6203175 необхідний для встановлення поршнів у блок циліндрів. Оправлення згинається навколо поршня, утримуючи кільця в своїх канавках і дозволяючи вузлу поршня і кільця ковзати в отвір, не пошкоджуючи поршні або кільця. Особливості - регулюється для поршнів від 60 мм до 175 мм. дозволяє затягувати оправлення.