Підйомний маніпулятор Zipper ZI-PTH600
Виробники Zipper Код товару: K_ZI-PTH600
Немає в наявності
8 людини переглядають цей товар
Вага, кг,:8,7 кг
Габарити в упаковці:350х400х400 мм
Габарити,:1032x534x340 мм
Гарантія,:12 місяців
Макс. ширина розкриття,:600 мм
готівкою готівкою
Опис
ПІДЙОМНИЙ МАНІПУЛЯТОР ZIPPER ZI-PTH600 Підйомний маніпулятор ZIPPER ZI-PTH600 дозволяє піднімати й переміщати великовагові вантажі без застосування спеціалізованої техніки. Дана модель особливо підходить для перенесення плит різних розмірів на будівельних майданчиках. Підходить для використання двома людьми. Рифлені пластикові накладки для рук запобігають зісковзування і прокручування пристрою. Конструкція даної моделі підйомного маніпулятора дозволяє рівномірно розподілити вагу і підходити для переміщення навіть крихких предметів. Ширина розкриття: до 800 мм.
Характеристики
Вага, кг,
8,7 кг
Габарити в упаковці
350х400х400 мм
Габарити,
1032x534x340 мм
Гарантія,
12 місяців
Макс. ширина розкриття,
600 мм
Матеріал рукоятки,
скловолокно
Напруга, В
230 В
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Автомобiльна рамка пiд номер чорна в кульці
В наявності
Рубанок Kraissmann EN 1450-3/110
В наявності
Лопасті для затирочних машин 600мм (4шт.)