Пасатижі переставні 300мм SCHEPPACH SCH-613U300
Виробники SCHEPPACH Код товару: SCH-613U300
Питання0
Немає в наявності
4 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 3 разів
Країна виробник:Німеччина
готівкою готівкою
Опис
Переставні кліщі SCHEPPACH SCH-613U300 завдовжки 300 мм, з кнопковим механізмом і обливними ручками, - професійний інструмент для робіт із сантехнікою, фітингами, трубами тощо. Робочі губки з насічками забезпечують надійне захоплення виробів діаметром до 60 мм. Кліщі зручні для роботи у важкодоступних місцях. Переваги Надійність і довговічність - кліщі виконані зі зносостійкої та міцної сталі.Легке перемикання між завданнями - кнопковий механізм дає змогу швидко міняти положення губок для роботи з деталями різного розміру.Стійкість до впливу вологи - покриття надійно захищає металеві частини від корозії.Ефективна робота з дрібними деталями - у конструкції передбачено паз для захоплення дроту та цвяхів.Зручність роботи - обливні рукоятки не вислизають із руки.
Характеристики
Країна виробник
Німеччина
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
В наявності
Перехідник 1/2"M-3/4"F (45мм, 100г) (4805) HANS
В наявності
Поліроль для кузова воскова Waxy Cream 250мл ATAS
Ключ комбінований 80мм F-75580