Перетворювач напруги PULSO/ISU-1500/12V-220V/1500W/LCD/USB-5VDC2.0A/син.хвиля/клеми
Виробники PULSO Код товару: 00000054565
Немає в наявності
7 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 1 разів
USB розетка:5В/2А
Вхідна напруга,:12
Входное напряжение, В:12
готівкою готівкою
Опис
Автомобільний інвертор напруги PULSO/ISU-1500 - пристрій, що перетворює напругу автомобільного акумулятору в 220В перемінного струму з правильною сінусоїдою та вихідною частотою 50Hz.
Інвертори від Pulso можуть використовуватись для живлення наступних приладів:
  • Ноутбуки
  • Електроінструмент, компресори
  • Дрібна побутова техніка
  • Електроніка та зарядні пристрої
  • Засоби освітення та ін.
Як розрахувати потужність інвертору для своїх потреб:
Переваги перетворювача напруги PULSO/ISU-1500
  • Повна відповідність показникам потужності
  • Надійність та довга безперебійна робота при дотриманні норм, що прописано в інструкції
  • Зручний та компактний корпус, всі небхідні розєми
  • Легке підключення, кабелі у комплекті
Багатоступіневий захист:
  • запобіжник від переплюсовки
  • захист від перенавантаження
  • захист від короткого замикання
Захист акумулятору:
  • захист від низької вхідної напруги - пристрій сигналізує при низькому заряді АКБ (10 - 11 V)
  • відключення при низькому/високому заряді АКБ (9,7 -10 / 15V)
Характеристики
USB розетка
5В/2А