Рубанок електричний VILMAS 710-EP-82/2
Виробники VILMAS Код товару: 1608002
В наявності
7 людини переглядають цей товар
VILMAS
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Джерело живлення:мережа
Максимальна глибина стругання:2 мм
Потужність:710 Вт
Вага товару:3 кг
готівкою готівкою
VILMAS
Опис
Характеристика:
  • Напруга/частота: 230 В/50 Гц
  • Потужність: 710 Вт
  • Ширина стругання: 82 мм
  • Глибина стругання: 2 мм
  • Глибина вибірки чверті: 10 мм
Характеристики
Джерело живлення
мережа
Максимальна глибина стругання
2 мм
Потужність
710 Вт
Вага товару
3 кг
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Автомобiльна рамка пiд номер срібло
В наявності
Брелок шкіряний довгий чорний FORD
Немає в наявності
Чохол руля 17023 GY M сір
Струбцина столярна тип G (50мм) СИЛА