Самоцентрувальний патрон для 4-кулачкового токарного верстата Holzmann DREVD1100
Виробники HolzMann Код товару: DREVD1100
Немає в наявності
6 людини переглядають цей товар
Гарантія:150х150х150 мм
готівкою готівкою
Опис
 діаметр: 100 мм кріплення M33
Характеристики
Вага, кг,
Гарантія
150х150х150 мм
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP 230 В