Сегментний листозгинальний верстат MAST W1.5X1220
Немає в наявності
8 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Сегментний листозгинальний верстат MAST W1.5X1220 використовується для згинання листового металу товщиною до 1,5 мм і шириною до 1220 мм. Особливістю обладнання є верхня сегментна згинальна балка, яка комплектується сегментами різних розмірів. Змінні сегменти по всій ширині притискної балки дають змогу згинати складні форми з 4 сторін, такі як короби, металеві піддони, вентиляційні фасади та інші профільні металовироби. Згинання виконується під кутом 0-135°. Глибина подачі матеріалу не обмежена. Підйом притискної балки здійснюється за допомогою бокових ручок. Максимальна висота підйому - 40 мм. Для точного регулювання прогину згинальної балки є регульований упор. Масивна, жорстка конструкція верстата забезпечує точність роботи і довготривалу, надійну службу. Замовлення листозгинального верстата MAST W1.5X1220 можна оформити через каталог обробка листового металу Луцьк. Особливості сегментного листозгинального верстата MAST W1.5X1220  Товщина листа - до 1,5 мм, ширина - до 1220 мм Верхня сегментна згинальна балка 16 змінних сегментів по всій ширині згинальної балки (5х50 мм, 6х76 мм, 5х102 мм) Можливість згинання складних форм з 4 сторін Згинання під кутом 0-135° Необмежена глибина подачі матеріалу Регульований упор для точного регулювання прогину згинальної балки Підйом притискної балки за допомогою бокових ручок Висота підйому притискної балки - 40 мм Важка, жорстка конструкція. Часті запитання Перегляньте відповіді на запитання про сегментні листозгинальні верстати. Яка відмінність сегментного листозгинального верстата від звичайного? Основна відмінність полягає у наявності сегментів на згинальній балці, що дає можливість виготовляти складні форми, короби, деталі з високими бортами і подібні. Які переваги мають сегментні листозгинальні верстати перед звичайними? Основними перевагами сегментних листозгинальних верстатів є: Можливість виконувати складні та коробчасті згини Легкість у заміні сегментів для адаптації до різних типів деталей Більш точне позиціонування і фіксація заготовки Зручність у роботі з різними формами заготовок. Як працює сегментний механізм на сегментному листозгинальному верстаті? Сегментний механізм складається з окремих знімних сегментів, які можна переставляти або змінювати, щоб змінювати ширину і форму згинального інструменту. Це дозволяє створювати різні комбінації для виконання складних згинів і виготовлення нестандартних профілів. Які переваги мають сегментні листозгинальні верстати? Основними перевагами сегментних листозгинальних верстатів є їх гнучкість і універсальність, що дозволяє створювати різні за формою і розміром деталі. Які параметри враховувати при виборі сегментного листозгинального верстата? Вибираючи таке обладнання, звертайте увагу на: Максимальну довжину згину Допустиму товщину металу Тип приводу (ручний, електричний, гідравлічний) Можливість налаштування кута згину Якість матеріалів верстата.
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Довбальний верстат по металу CORMAK K125
Немає в наявності
Кромкоклеючий верстат CORMAK EBM50A
Адаптер для батареї BA-20 APRO
В наявності
Циркулярна пила APRO C190
Лезо сегментоване 18мм 0,5мм СИЛА