Шланг кручений поліуретановий 8мм х 12мм х 15м із швидкороз'ємами (максимальний тиск - 15bar, робоча температура від -20 до +60 гр.) ROCKFORCE RF-1208-15M
Виробники ROCKFORCE Код товару: RF-1208-15M
Питання0
Немає в наявності
7 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Професійний поліуретановий спіральний шланг RF-1208-15M призначений для підключення пневматичного обладнання. Довжина 15 метрів дозволяє працювати на значній відстані від компресора. Завдяки збільшеній товщині рукав витримує тиск до 15 бар, тому підходить для потужного компресорного обладнання. Використовується в будівництві та на виробничих підприємствах.Особливості- Тип: спіральний- Довжина: 15 м- Розмір, діаметр: 8х12 мм- Тиск: до 15 бар- Різьбові швидкознімні наконечники- Робоча температура: від -20 до +60 гр.- Рукав виготовлений з поліуретану, що поєднує легкість, міцність і стійкість до перепадів температур, тому витримує інтенсивне застосування. Шланг виконаний у вигляді спіралі, тому не створює перешкод під час роботи, а після її закінчення приймає вихідну форму. продовжує термін їхньої служби.