Скоби 16 мм 2500 шт. в 1 коробці Holzmann T5040K16
Виробники HolzMann Код товару: K_T5040K16
Питання0
Немає в наявності
8 людини переглядають цей товар
Гарантія,:12 місяців
Довжина,:310 мм
готівкою готівкою
Опис
Скоби 16 мм 2500 шт. в 1 коробці Holzmann T5040K16 Виробник: Holzmann; Країна виробник: АвстріяДополнительные характеристики. Состояние: Новое; Масса нетто, кг: 0,5; Длина, мм: 310; Масса брутто, кг: 0,71
Характеристики
Вага, кг,
Гарантія,
12 місяців
Довжина,
310 мм
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Ключ для коліс планетарний REDATS K-180 (1000 Нм, 1:16)
В наявності
Трос 1.5мм DIN 3055 (6х7+1х7) нержавіючий А2 200м APRO