Стрічкова пилорама Holzmann BBS810SMART-G
Виробники HolzMann Код товару: K_BBS810SMART-G
Питання0
Рекомендуємо
Немає в наявності
5 людини переглядають цей товар
Габарити,:4260x1950x1900 мм
Гарантія,:12 місяців
Макс. довжина колоди в базовій комплектації,:4800 мм
Максимальна ширина дошки,:720 мм
готівкою готівкою
Опис
Стрічкова пилорама Holzmann BBS810SMART-G підходить для різання колод з усіх порід деревини, а також сирого та мерзлого дерева з максимальним діаметром 810 мм. Мінімальна довжина колоди - 1050 мм, максимальна довжина залежить від кількості подовжувачів (у стандартній комплектації - 3200 мм). Оснащена бензиновим двигуном Loncin потужністю 9 кВт, який забезпечує високу продуктивність та автономність роботи пилорами. Висота стрічкового полотна - 34 мм. Подача матеріалу і регулювання глибини різу відбуваються вручну. Ведучі колеса з литого чавуну, точні направляючі, ексцентриковий затиск колоди та міцна, не схильна до скручування конструкція забезпечують високу якість і точність різання. Пилорама потребує мінімального обслуговування, а її експлуатація проста та інтуїтивно зрозуміла. На нашому сайті ви можете купити пилораму Holzmann BBS810SMART-G з гарантією 24 місяці. Особливості стрічкової пилорами Holzmann BBS810SMART-G Підходить для всіх порід деревини, а також мерзлого і сирого дерева Максимальний діаметр колоди - 810 мм Мінімальна довжина колоди - 1050 мм, максимальна довжина залежить від кількості подовжувачів (у стандартній комплектації - 3200 мм) Бензиновий двигун Loncin 9 кВт Висота полотна - 34 мм Швидкість руху стрічки - 1200 м/хв Ручна подача матеріалу Ручне регулювання глибини різу Ведучі колеса з литого чавуну Точні направляючі Ексцентриковий пристрій для фіксації колоди Міцна, не схильна до деформацій і скручування конструкція Проста експлуатація. Часті запитання Щоб більше дізнатися про особливості стрічкових пилорам, прочитайте відповіді на часті запитання. Які існують види стрічкових пилорам? Стрічкові пилорами поділяють за кількома критеріями: Тип встановлення - мобільні та стаціонарні Особливості конструкції - горизонтальні та вертикальні Тип живлення - електричні та бензинові. Які основні характеристики варто враховувати при виборі стрічкової пилорами? Головними параметрами вибору стрічкової пилорами є: Максимальний діаметр колоди Мінімальна і максимальна довжина колоди Потужність двигуна Розмір стрічкового полотна Швидкість розпилювання Тип конструкції. Які переваги і недоліки мають стрічкові пилорами порівняно з дисковими? Перевагами стрічкових пилорам є висока точність розпилу, універсальність та економія матеріалу. До недоліків можна зарахувати нижчу, ніж у дискових, швидкість різу, та потребу у регулярному обслуговуванні й налаштуванні. Які є вимоги до встановлення стрічкової пилорами? Стрічкова пилорама має бути встановлена на твердій, рівній основі і захищена від атмосферних впливів. Також необхідно забезпечити вільний доступ для обслуговування обладнання. Яка пилорама краща - з електричним чи бензиновим двигуном? І ті, і інші мають свої переваги і недоліки. Електричні пилорами більш екологічні та економічні, можуть використовуватися в приміщенні, але менш потужні та залежать від електромережі. Пилорами з бензиновим двигуном автономні в роботі, мають високу потужність, але можуть використовуватися лише на відкритому повітрі і потребують регулярного обслуговування.
Характеристики
Вага, кг,
Габарити,
4260x1950x1900 мм
Гарантія,
12 місяців
Макс. довжина колоди в базовій комплектації,
4800 мм
Максимальна ширина дошки,
720 мм
Потужність двигуна,
9000 Вт
Розмір стрічки,
4015x34x1,1 мм
Тип двигуна,
Електричний
Товщина пропила,
1,5 – 2,2 мм
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Токарний верстат з ЧПУ Holzmann CD3675TOP_400V