Свердлильний верстат Vilmas 350-DP-13/16
Виробники VILMAS Код товару: 0508001
Немає в наявності
8 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 1 разів
Джерело живлення:мережа
Патрон:ключовий
Потужність:350 Вт
Тип двигуна:асинхронний
готівкою готівкою
Опис
Свердлильний верстат VILMAS 350-DP-13/16 дозволяє створювати отвори в металі, пластмасі, кераміці та дереві, що вимагають високого рівня точності. Потужність верстата становить 350 Вт, швидкість регулюється від 580 до 2650 обертів на хвилину. Верстат оснащений патроном із зубчастим вінцем 13 та 16 мм. У даній моделі можна відрегулювати висоту столу, повернути його або нахилити. Також є можливість регулювання глибини свердління та п'ять режимів регулювання швидкості. Зручна рукоятка та захисний кожух забезпечує високий рівень безпеки. Лита станина забезпечує стійкість верстата. Для точної глибини свердління передбачено шкалу. Свердлильний верстат укомплектований лещатами та змінним патроном.
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 350 Вт
Діаметр патрона: 13,16 мм (змінний патрон)
Характеристики
Джерело живлення
мережа
Кількість оборотів
Патрон
ключовий
Потужність
350 Вт
Тип двигуна
асинхронний
Вага товару
17 кг
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Плоскогубці стандарт 160мм СИЛА