Точильний верстат дисково-стрічковий PROFI-TEC PCG150/250
Виробники PROFI-TEC Код товару: 006972
В наявності
7 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 1 разів
PROFI-TEC
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Гарантія (міс.),:24
Діаметр диска:150 мм
Країна виробник:Німеччина
Потужність мережевих, Ватт:250 Вт
готівкою готівкою
PROFI-TEC
Опис
  • Абразивний диск розміром 150×20 мм підходить для заточування інструментів і роботи з невеликими металевими заготовками.
  • Шліфувальна стрічка формату 686×50 мм підходить для обробки великих площин і забезпечує рівномірне знімання матеріалу.
Комплект поставки:
  • Шліфувальна стрічка Р80 (встановлена) ×1;
  • Інструкція з експлуатації;
  • Гарантійний талон;
  • Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
Гарантія (міс.),
24
Діаметр диска
150 мм
Країна виробник
Німеччина
Оберти холостого ходу
Потужність мережевих, Ватт
250 Вт