Токарний верстат по металу Holzmann ED 1000GDIG
Виробники HolzMann Код товару: K_ED1000GDIG_400V
Питання0
Немає в наявності
2 людини переглядають цей товар
Відстань між центрами,:1000 мм
Вага, кг,:680 кг
Висота центрів,:180 мм
Габаритні розміри,:760х1940х1520 мм
Гарантія,:24 місяці
готівкою готівкою
Відстань між центрами,
1000 мм
Вага, кг,
680 кг
Висота центрів,
180 мм
Габаритні розміри,
760х1940х1520 мм
Діаметр обточування в станині,
520 мм
Діаметр обточування над супортом,
220 мм
Діаметр пінолі задньої бабки,
52 мм
Дюймове різьблення,
Конус пінолі задньої бабки,
KM4
Конус шпинделя,
КМ6
Макс. діаметр обробки над станиною,
360 мм
Метричне різьблення,
0,45 – 10 мм
Напруга, В
400 В
Поздовжнє подання,
0,078 – 1,044 мм/про
Поперечна подача,
0,022 – 0,298 мм/про
Прохідний діаметр шпинделя,
52 мм
Розмір різців,
20x20 мм
Хід пінолі задньої бабки,
100 мм
Швидкість обертання шпинделя,
Ширина станини,
189 мм
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Оправка затискна КМ3 B16 Holzmann DMK 316
Немає в наявності
Точильно-шліфувальний верстат Holzmann DSM 150
В наявності
Подовжувач CrV 1/2 125мм СИЛА