Токарно-гвинторізний верстат Holzmann ED 1000KDIG
Виробники HolzMann Код товару: K_ED1000KDIG_400V
Питання0
Немає в наявності
6 людини переглядають цей товар
Відстань між центрами,:1000 мм
Вага, кг,:900 кг
Висота центрів,:200 мм
Габаритні розміри,:750х1950х1600 мм
Гарантія,:24 місяці
готівкою готівкою
Опис
ТОКАРНО-ГВИНТОРІЗНИЙ ВЕРСТАТ HOLZMANN ED 1000KDIG ПРИЗНАЧЕННЯ: Токарно-гвинторізні верстати призначені для виконання найрізноманітніших операцій: обробки зовнішніх і внутрішніх циліндричних, конічних, фасонних і торцевих поверхонь; нарізування зовнішніх і внутрішніх різьб; відрізки, свердління, зенкерування і розгортання отворів. Опрацьований матеріал: сталь, чавун, леговані сплави (нержавіюча сталь), кольорові метали й легкі сплави. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Токарно-гвинторізні верстати можуть знайти застосування на будь-якому металообробному підприємстві. Токарні верстати використовуються в ремонтних та столярних майстернях, механічних цехах, в автомобільному виробництві, машинобудуванні та в навчальних закладах. Головним чином застосовуються в умовах одиничного і дрібносерійного виробництва різних деталей при чистовій обробці. ГОТОВІ ВИРОБИ: СХЕМИ ОБРОБКИ: КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: КОРОБКА ПОДАЧ Всі шестерні механізму подач мають високочастотне загартування HRC59..63 і відрізняються високою зносостійкістю. ЗАДНЯ БАБКА Пристосування для кріплення заготівки (при обробці в центрах), або для кріплення інструментів, таких, наприклад як позначник, плашка при нарізанні різьби; свердел або свердлильного патрона під час свердління отворів. Цифрова індикація СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: ОСВІТЛЕННЯ РОБОЧОЇ ЗОНИ Зручна і надійна фіксація світильника в необхідних положеннях забезпечує відповідні вимоги робочого процесу. ПЛАНШАЙБА Планшайба призначена для установки та закріплення несиметричних деталей. Кріплення деталей на планшайбі проводиться за допомогою затискних прихваток. Так само планшайба дозволяє розмістити на шпинделі заготовку неправильної форми й виключити ексцентриситет шляхом застосування противаг. ЛЮНЕТ РУХОМИЙ ТА НЕРУХОМИЙ Рухомий і нерухомий люнети призначені для підтримки довгих заготовок при обробці, щоб уникнути прогину. 3-Х КУЛАЧКОВИЙ ПАТРОН Самоцентрувальний трьох кулачковий патрон призначений для установки та закріплення заготовок для подальшої механічної обробки. ДОКУМЕНТАЦІЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ НЕ ПОВОРОТНИЙ ЗАДНІЙ ЦЕНТР ПРЕС-МАСЛЬОНКА ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ: 4-Х КУЛАЧКОВИЙ ПАТРОН Чотирьох кулачковий патрон використовується для установки та закріплення деталей зі зміщеною віссю обертання, некруглої й несиметричної форми. ПОВОРОТНИЙ ЗАДНІЙ ЦЕНТР Обертальні центри призначені для створення додаткової опори при обробці заготовок великої довжини. З їх допомогою з'являється можливість якісної обробки різання деталей з недостатньою жорсткістю або з довжиною, що перевищує діаметр більш ніж в 5 разів. ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ Holzmann ED 1000KDIG: багатофункціональний і економічний токарний верстат з ходовим гвинтом і ходовим валом; ідеально підходить для використання при виробництві інструментів, у виробничих та навчальних цехах; в серійному виконанні з дуже великим отвором шпинделя 52 мм, що дозволяє обробляти вали великих діаметрів; електромагнітні ножні гальма - забезпечує максимальну безпеку і мінімальний допоміжний час завдяки негайній зупинці шпинделя; загартовані струмом високої частоти й відшліфовані з високою точністю призматичні направляючі станини; знімна перемичка дозволяє обробляти заготівки діаметром до 505 мм; висока плавність ходу завдяки прецизійним компонентам приводної системи, а також високим вібропоглинаючим властивостям литої станини; загартований з високою точністю відшліфований механізми приводу в масляній ванні та головний шпиндель; збалансований головний шпиндель, висока точність по радіальному биттю на кінці шпинделя (
Характеристики
Відстань між центрами,
1000 мм
Вага, кг,
900 кг
Висота центрів,
200 мм
Габаритні розміри,
750х1950х1600 мм
Діаметр обточування в станині,
550 мм
Діаметр обточування над супортом,
265 мм
Дюймове різьблення,
2 – 28 витків на дюйм
Конус пінолі задньої бабки,
KM4
Конус шпинделя,
KM6
Макс. діаметр обробки над станиною,
400 мм
Метричне різьблення,
0,8 – 14 мм
Напруга, В
400 В
Поздовжнє подання,
0,02 – 0,85 мм/про
Поперечна подача,
0,005 – 0,22 мм/про
Потужність двигуна,
2/2,4 кВт
Прохідний діаметр шпинделя,
56 мм
Розмір різців,
25х25 мм
Хід пінолі задньої бабки,
120 мм
Швидкість обертання шпинделя,
Ширина станини,
210 мм