Інвертор EGO PAD1500E, 56В-220В, 150Вт, 2 USB порта
Виробники EGO Код товару: 0220156004/0220156006
Питання0
3
В наявності
4 людини переглядають цей товар
EGO
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
USB A для зарядки:2
Вага:0.53 кг
Вихідна напруга:220 В
Вхідна напруга:56 В
Кількість акумуляторів:Немає
готівкою готівкою
EGO
Опис
EGO PAD1500E - високотехнологічний пристрій для перетворення постійного струму з напругою 56 В у змінний струм з напругою 240 В. Інвертор працює від усієї лінійки акумуляторів EGO 56V. Максимальна вихідна потужність складає 150 Вт. При перевищенні підключеним пристроєм потужності, на корпусі загоряється червоним LED-індикація та інвертор вимикається.
Основні переваги EGO PAD1500E:
36 місяців – повна гарантія на весь механізм
56 В - вхідна напруга батареї
240 В - вихідна напруга
50 Гц – частота струму на виходіФорма вихідного сигналу - прямокутна імпульсна (не синусоїда)
150 Вт - максимальна вихідна потужність
2 USB виходи по 5В/2.1 А
до 10 годин роботи 42" телевізора від акумулятора 7.5 А * год
до 27 зарядок мобільного телефону від акумулятора 7.5 А*год
до 5 зарядок ноутбука від акумулятора 7.5 А * год
LED-індикація роботи
Зручна рукоятка для транспортування
Безшумна робота
Вага всього 0,5 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Інвертор EGO PAD1500E
Інструкція
Картонна упаковка
Характеристики
USB A для зарядки
2
Вага
0.53 кг
Вихідна напруга
220 В
Вхідна напруга
56 В
Кількість акумуляторів
Немає
Особливості
Працює від акумуляторів EGO 56V
Потужність
150 Вт