Тримач електрода 800A Forsage F-3001800
Виробники FORSAGE Код товару: F-3001800
Немає в наявності
2 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Утримувач електродів Forsage F-3001800 сумісний із зварювальними апаратами з силою струму до 800 A. Використовується для утримання електрода в потрібному положенні та підведення до нього струму в процесі зварювальних робіт. Працює з електродами діаметром до 10 мм. Переваги Надійна фіксація - тримач пружинного типу має велику притискну силу і міцно утримує електрод.Безпека - ручка виготовлена з пластмаси з підвищеними електроізоляційними властивостями.
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Свердло пір'яне Ø10мм, довжина 150мм Cutter APRO
В наявності
Чохол на кермо B 401 M чорн/БО/перф./шкіра
В наявності
Лопасті для затирочних машин 600мм (4шт.)