Циркулярна пила Holzmann TS250F-1600 230 В
Виробники HolzMann Код товару: K_TS250F1600_230V
Питання0
Немає в наявності
4 людини переглядають цей товар
Габарити,:685х790х605 мм
Гарантія,:12 місяців
Максимальна висота отвору 45°,:60 мм
готівкою готівкою
Опис
Циркулярна пилка по дереву Holzmann TS 250F-1600 з рухомою кареткою - надійний простий в управлінні та налаштуваннях верстат з чудовим співвідношенням "ціна-якість", підходить як для домашнього майстра, так і для невеликої столярної майстерні. Основний стіл виконаний із чавуну, для стабільності роботи верстата та відсутності вібрацій. Також робочий стіл ідеально відшліфований для високої точності обробки заготовки та гарного ковзання матеріалу по столу. У стандартній комплектації циркулярна пилка по дереву Holzmann TS 250F-1600 оснащена рухомим робочим столом (кареткою), який дозволяє точно подавати заготовку до зони різання. Телескопічна наполеглива лінійка дозволяє різати матеріал шириною до 1400 мм. Пиляльний блок діаметром 250 мм добре збалансований і надійно закріплений на станині, що дозволяє проводити якісне різання деревини. За допомогою ручного маховика за шкалою можна відрегулювати висоту пиляльного диска над робочим столом та таким чином контролювати глибину пропилу. Крім того, є можливість змінювати нахил пильного диска від 90° до 45°. Захисний кожух пиляльного диска має патрубок для видалення стружки, що підключається до основного патрубка зовнішньої аспіраційної системи. Двигун циркулярної пилки по дереву Holzmann TS 250F-1600 має захист від перевантаження, яке автоматично відключає електроживлення. Високоточна алюмінієва каретка Завдяки високоточній алюмінієвій каретці кулькового типу з довжиною ходу 1600 мм, досягається максимальна довжина різу до 1700 мм на каретці з високою точністю і якістю різу. Телескопічна упорна лінійка Телескопічна упорна лінійка дозволяє різати матеріал шириною до 1400 мм Основний стіл Основний стіл виконаний з чавуну, для конструктивної потужності та стабільності роботи верстата та відсутності вібрацій. Також робочий стіл ідеально відшліфований для високої точності обробки заготовки та відмінного ковзання матеріалу по столу.   Пильний вузол Пильний вузол складається з основної пили діаметром 250 мм
Характеристики
Вага, кг,
Габарити,
685х790х605 мм
Гарантія,
12 місяців
Діапазон нахилу,
Максимальна висота отвору 45°,
60 мм
Максимальна висота отвору 90°,
80 мм
Максимальна ширина різу,
590 мм
Максимальний діаметр пильного диска,
250 мм
Напруга, В
230 В
Наявність рухомої каретки,
1600x238 мм
Потужність двигуна,
Розміри робочого столу,
760x350 мм