Токарний верстат по металу Holzmann ED 1000FBDIG
Виробники HolzMann Код товару: K_ED1000FBDIG_400V
Питання0
Немає в наявності
7 людини переглядають цей товар
Відстань між центрами,:1000 мм
Вага, кг,:610 кг
Висота центрів,:165 мм
Габаритні розміри,:740х1860х1565 мм
Гарантія,:24 місяці
готівкою готівкою
Опис
Характеристики
Відстань між центрами,
1000 мм
Вага, кг,
610 кг
Висота центрів,
165 мм
Габаритні розміри,
740х1860х1565 мм
Гарантія,
24 місяці
Діаметр обточування в станині,
450 мм
Діаметр обточування над супортом,
198 мм
Дюймове різьблення,
4 – 60 витків на дюйм
Конус пінолі задньої бабки,
KM3
Конус шпинделя,
KM5
Макс. діаметр обробки над станиною,
330 мм
Метричне різьблення,
0,4 – 7 мм
Напруга, В
400 В
Поздовжнє подання,
0,053 – 1,29 мм/про
Поперечна подача,
0,013 – 0,31 мм/про
Потужність двигуна,
1,5 кВт
Пристрої цифрової індикації,
для 3 осей
Прохідний діаметр шпинделя,
40 мм
Розмір різців,
20x20 мм
Хід пінолі задньої бабки,
100 мм