Токарно-гвинторізний верстат Holzmann ED 400FDDIG
Виробники HolzMann Код товару: K_ED400FDDIG_230V
Питання0
3
В наявності
HolzMann
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Відстань між центрами,:400 мм
Вага, кг,:77 кг
Висота центрів,:105 мм
Габаритні розміри,:450х900х460 мм
Гарантія,:24 місяців
готівкою готівкою
HolzMann
Опис
Токарно-гвинторізний верстат Holzmann ED 400FDDIG - це компактне настільне обладнання для поздовжнього і торцевого точіння металевих деталей, обробки конусів і нарізання широкого діапазону різьби. Серійно оснащений ходовим гвинтом для нарізання різьби та автоматичною поздовжньою подачею. Для максимальної точності робіт є цифрова індикація по 2 осях. Верстат обладнаний асинхронним двигуном потужністю 450 Вт з постійним крутним моментом. Загартований шпиндель встановлений на прецизійних регульованих шарикопідшипниках і має високу центровість (
Характеристики
Відстань між центрами,
400 мм
Вага, кг,
77 кг
Висота центрів,
105 мм
Габаритні розміри,
450х900х460 мм
Гарантія,
24 місяців
Діаметр обточування над супортом,
134 мм
Дюймове різьблення,
8 – 44 витків на дюйм
Конус пінолі задньої бабки,
KM2
Конус шпинделя,
KM3
Макс. діаметр обробки над станиною,
210 мм
Метричне різьблення,
0,5 – 3 мм
Напруга, В
230 В
Поздовжнє подання,
0,089 – 0,198 мм/про
Потужність двигуна,
Пристрої цифрової індикації,
для 2 осей
Прохідний діаметр шпинделя,
21 мм
Розмір різців,
10x10 мм
Хід пінолі задньої бабки,
55 мм
Швидкість обертання шпинделя,
Ширина станини,
100 мм