Вібро ущільнювач бетону VILMAS 750-CV-35/1.5 (1.5 метри)
Виробники VILMAS Код товару: 2608002
В наявності
7 людини переглядають цей товар
VILMAS
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Потужність:750 Вт
готівкою готівкою
VILMAS
Опис
Особливості:
  • Висока потужність
  • Ергономічний дизайн
  • Швидкий доступ до вугільних щіток
  • Подвійна ізоляція двигуна
  • Посилений корпус редуктора
  • Блокування кнопки ввімкнення
Характеристика:
  • Напруга/частота: 230 В/50 Гц
  • Потужність: 750 Вт
  • Діаметр трансмісійного валу: 35 мм
  • Довжина трансмісійного валу: 1500 мм
Комплектація:
  • Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-35
  • трансмісійний вал: 1500 мм
  • Картонна упаковка
  • Гарантійний талон
  • Посібник з експлуатації
Характеристики
Оберти холостого ходу
Потужність
750 Вт