Зварювальний апарат (TIG) Holzmann PISA200ACDC
Виробники HolzMann Код товару: K_PISA200ACDC
Питання0
Немає в наявності
5 людини переглядають цей товар
Габарити,:390х640х530 мм
Гарантія,:12 місяців
Довжина зварювального кабелю (рукави),:3 м (2м)
Напруга холостого ходу,:60 – 80 В
готівкою готівкою
Опис
Характеристики
Вага, кг,
Габарити,
390х640х530 мм
Гарантія,
12 місяців
Довжина зварювального кабелю (рукави),
3 м (2м)
Напруга холостого ходу,
60 – 80 В
Напруга, В
230 В
Потужність,
4,8 кВт
Робочий цикл,
60%
Сила струму,
5 – 200 А
Товщина зварювального дроту/електроду,
2 – 5 мм