Зварювальний інверторний напівавтомат Profi MIG, MMA (220V, 7.2кВт, 20-250А, електрод 1,6-5мм, дріт 0.6-1мм, к-т потужності 0.98, раб. цикл 60%, IP2IS) з аксесуарами FORSAGE F-MIG/MMA250
Виробники FORSAGE Код товару: F-MIG/MMA250
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 1
Питання0
Немає в наявності
2 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 1 разів
Країна виробник:Тайвань
готівкою готівкою
Опис
Детальний опис
Інверторний зварювальний апарат двоваріаційний з можливістю виконання ручного дугового зварювання електродом 1,6 – 5 мм та робіт у напівавтоматичному режимі дротом 0,6 – 1 мм.
Зварювальний напівавтомат інвертор FORSAGE F-MIG/MMA250 з євро роз'ємом для підключення рукава з пальником підтримує діапазон регулювання вихідного струму 40 - 250 А. Апарат інверторного типу має вбудований вентилятор примусового охолодження, плавне регулювання зварювального струму. Виконаний за сучасною технологією на базі IGBT транзисторів. Зварювальник FORSAGE F-MIG/MMA250 включає унікальну систему контролю зварювальних динамічних характеристик забезпечує стабільність горіння дуги, низький рівень розбризкування металу, прекрасну форму шва, високу ефективність зварювання. Може застосовуватися як у побутових умовах, так для професійного використання при виконанні зварювальних робіт при виробництві кузовного ремонту автомобілів, виготовлення металоконструкцій та металовиробів різного призначення.