Акумуляторний тример для трави Zipper ZI-MOS40V-AKKU
Виробники Zipper Код товару: K_ZI-MOS40V-AKKU
Питання0
3
В наявності
7 людини переглядають цей товар
Zipper
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Акумулятор,:літій-іонний акумулятор
Вага, кг,:6 кг
Габарити упаковки,:520х710х325 мм
Місткість батареї,:2 Аг
Напруга, В:40 В постійного струму
готівкою готівкою
Zipper
Опис
Акумуляторний тример для трави Zipper ZI-MOS40V-AKKU - це легке бездротове обладнання для підстригання трави біля стін, парканів і клумб, навколо стовбурів дерев та в інших важкодоступних місцях, куди неможливо дістатися газонокосаркою. Оснащений електродвигуном потужністю 200 Вт з живленням від літій-іонного акумулятора 40 В/2 Аh. Час безперервної роботи при повному заряді становить близько 30 хв, тривалiсть заряджання - близько 60 хв. У якості ріжучого інструмента використовується ліскова головка з товщиною ліски 1,6 мм. Ширина скошування - 305 мм. Для початку роботи достатньо натиснути кнопку. Низький рівень шуму і відсутність вихлопів дають змогу працювати без дискомфорту для оточуючих, а ергономічний дизайн, проста експлуатація і вага 6 кг дозволяють без зусиль використовувати цей тример для саду на акумуляторі навіть жінкам та людям похилого віку. Особливості акумуляторного тримера для трави Zipper ZI-MOS40V-AKKU Електродвигун потужністю 200 Вт Швидкість обертання - до 6600 об/хв Літій-іонний акумулятор 40 В Ємність акумулятора - 2 Аh Тривалість безперервної роботи - до 30 хв Час зарядки - 60 хв Ліскова головка (товщина ліски - 1,6 мм) Ширина скошування - 305 мм Запуск натиском кнопки Тиха робота Відсутність шкідливих викидів D-подібна ручка Ергономічний дизайн Вага - 6 кг. Часті запитання Для кращого ознайомлення з особливостями конструкції та роботи акумуляторних тримерів для трави перегляньте відповіді на поширені запитання. Чим акумуляторний тример кращий за бензиновий? Акумуляторний тример працює тихіше, не виділяє вихлопів і не вимагає дозаправки. Ще він легко запускається і простий у використанні, що робить його ідеальним варіантом для жінок, літніх людей і людей з обмеженими фізичними можливостями. На скільки часу вистачає заряду акумулятора тримера для трави? Час безперервної роботи залежить від ємності акумулятора і складності ділянки. Зазвичай це 20-40 хв. На що звернути увагу при виборі акумуляторного тримера для трави? Важливими є такі параметри: Тип і ємність акумулятора Тип двигуна - щітковий чи безщітковий Потужність і швидкість обертання Робочий інструмент - ліскова головка/ніж Тип ручки - D-подібна чи велосипедна Ергономіка Матеріали виготовлення і якість збірки. Чи підійде акумуляторний тример для високої трави та бур’янів? Для роботи з високою травою і жорсткою рослинністю потрібен тример з потужністю двигуна від 500 Вт або ножовою насадкою. Чи можна косити мокру траву акумуляторним тримером? Не рекомендується, так як робота з електроінструментом у вологу погоду — це ризик короткого замикання або ураження струмом, навіть з акумулятором. До того ж мокра трава ускладнює різання, може налипати на головку тримера, перегрівати двигун і прискорювати зношення.
Характеристики
Акумулятор,
літій-іонний акумулятор
Вага, кг,
6 кг
Габарити упаковки,
520х710х325 мм
Місткість батареї,
2 Аг
Напруга, В
40 В постійного струму
Час зарядки
60 хв
Ширина різання,
305 мм
Гарантія
Акумулятор
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Електроди зварювальні МР-3 5кг 4мм APRO