Акумуляторний тример для трави Zipper ZI-MOS40V-AKKU
Виробники Zipper Код товару: K_ZI-MOS40V-AKKU
Питання0
3
В наявності
5 людини переглядають цей товар
Zipper
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Акумулятор,:літій-іонний акумулятор
Вага, кг,:6 кг
Габарити упаковки,:520х710х325 мм
Місткість батареї,:2 Аг
Напруга, В:40 В постійного струму
готівкою готівкою
Zipper
Опис
Акумуляторний тример для трави Zipper ZI-MOS40V-AKKU - це легке бездротове обладнання для підстригання трави біля стін, парканів і клумб, навколо стовбурів дерев та в інших важкодоступних місцях, куди неможливо дістатися газонокосаркою. Оснащений електродвигуном потужністю 200 Вт з живленням від літій-іонного акумулятора 40 В/2 Аh. Час безперервної роботи при повному заряді становить близько 30 хв, тривалiсть заряджання - близько 60 хв. У якості ріжучого інструмента використовується ліскова головка з товщиною ліски 1,6 мм. Ширина скошування - 305 мм. Для початку роботи достатньо натиснути кнопку. Низький рівень шуму і відсутність вихлопів дають змогу працювати без дискомфорту для оточуючих, а ергономічний дизайн, проста експлуатація і вага 6 кг дозволяють без зусиль використовувати цей тример для саду на акумуляторі навіть жінкам та людям похилого віку. Особливості акумуляторного тримера для трави Zipper ZI-MOS40V-AKKU Електродвигун потужністю 200 Вт Швидкість обертання - до 6600 об/хв Літій-іонний акумулятор 40 В Ємність акумулятора - 2 Аh Тривалість безперервної роботи - до 30 хв Час зарядки - 60 хв Ліскова головка (товщина ліски - 1,6 мм) Ширина скошування - 305 мм Запуск натиском кнопки Тиха робота Відсутність шкідливих викидів D-подібна ручка Ергономічний дизайн Вага - 6 кг. Часті запитання Для кращого ознайомлення з особливостями конструкції та роботи акумуляторних тримерів для трави перегляньте відповіді на поширені запитання. Чим акумуляторний тример кращий за бензиновий? Акумуляторний тример працює тихіше, не виділяє вихлопів і не вимагає дозаправки. Ще він легко запускається і простий у використанні, що робить його ідеальним варіантом для жінок, літніх людей і людей з обмеженими фізичними можливостями. На скільки часу вистачає заряду акумулятора тримера для трави? Час безперервної роботи залежить від ємності акумулятора і складності ділянки. Зазвичай це 20-40 хв. На що звернути увагу при виборі акумуляторного тримера для трави? Важливими є такі параметри: Тип і ємність акумулятора Тип двигуна - щітковий чи безщітковий Потужність і швидкість обертання Робочий інструмент - ліскова головка/ніж Тип ручки - D-подібна чи велосипедна Ергономіка Матеріали виготовлення і якість збірки. Чи підійде акумуляторний тример для високої трави та бур’янів? Для роботи з високою травою і жорсткою рослинністю потрібен тример з потужністю двигуна від 500 Вт або ножовою насадкою. Чи можна косити мокру траву акумуляторним тримером? Не рекомендується, так як робота з електроінструментом у вологу погоду — це ризик короткого замикання або ураження струмом, навіть з акумулятором. До того ж мокра трава ускладнює різання, може налипати на головку тримера, перегрівати двигун і прискорювати зношення.
Характеристики
Акумулятор,
літій-іонний акумулятор
Вага, кг,
6 кг
Габарити упаковки,
520х710х325 мм
Місткість батареї,
2 Аг
Напруга, В
40 В постійного струму
Час зарядки
60 хв
Ширина різання,
305 мм