Бокорізи 7" (175мм), на блістері Forsage F-612175B
Виробники FORSAGE Код товару: F-612175B
В наявності
5 людини переглядають цей товар
FORSAGE
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
готівкою готівкою
FORSAGE
Опис
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Сокира з фібергласовою рукояткою (600гр) СИЛА
В наявності
Заклепка алюмінієва витяжна 4х8мм 50шт APRO