Бокорізи діагональні 200мм ROCKFORCE RF-612B200
Виробники ROCKFORCE Код товару: RF-612B200
Питання0
Немає в наявності
5 людини переглядають цей товар
готівкою готівкою
Опис
Бокорізи ROCKFORCE RF-612B200 є різальним інструментом із широким спектром використання. Принцип використання – важільний. Прогумована ручка міцно лежить в руці, що не дає випадково вислизнути інструменту під час використання.Особливості- Довжина: 200 мм- Тип: діагональні
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Чохол на кермо VLU-1808010 BK/BK M чорн.
Немає в наявності
Пензель флейцевий мікс баланс 3'' СИЛА
В наявності
Свердло корончате Bi-Met Ø22мм APRO
В наявності
Безкоштовна доставка
Пила бензинова ручна Grand БП-52
Свердло корончате Bi-Met Ø37мм APRO