Свердлильний верстат Vilmas 450-DP-16/20
Виробники VILMAS Код товару: 0508004
3
В наявності
6 людини переглядають цей товар
VILMAS
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:40 кг
готівкою готівкою
VILMAS
Опис
Потужний та надійний свердлильний верстат має стійку чавунну основу, на яку встановлено колону діаметром 70 мм із зубчастою рейкою для можливості переміщення столу по вертикалі. Робочий стіл, як і основа, виготовлений з якісного чавуну.
Верстат вкомплектовано двома зубчастовенцевими свердлильними патронами з максимальним діаметром затиску 16 та 20 мм.
Потужність асинхронного двигуна (450 Вт) дозволяє проводити майже будь-які роботи із свердління.
  • Дванадцять швидкісних режимів для свердління будь-якого матеріалу
  • Прозорий захисний щиток
  • Робочий стіл, що повертається та обертається
Характеристика:
  • Потужність: 450 Вт
  • Напруга електромережі: 230 Вт
  • Кількість швидкісних режимів: 12
  • Хід пінолі: 80 мм
  • Висота верстата: 980 мм
  • Макс. відстань від осі шпинделя до колони: 169 мм
  • Макс. відстань від кінця шпинделя до столу: 390 мм
  • Макс. відстань від кінця шпинделя до основи: 640 мм
  • Габарити робочого столу: 290*290 мм
  • Габарити основи: 420*250 мм
  • Діаметр колони: 70 мм
  • Розмір патрона: 20 мм
  • Вага верстата: 40 кг
Комплектація:
  • свердлильний верстат
  • зубчастовенцевий свердлильний патрон 16 мм з ключем