Фрезер-триммер VILMAS 800-ERT-6/8 (цанги 6, 8 мм)
Виробники VILMAS Код товару: 0708003
1
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 1
Питання0
В наявності
7 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 3 разів
VILMAS
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Кількість оборотів:32600 об/хв
Потужність мережевих, Ватт:800 Вт
готівкою готівкою
VILMAS
Опис
Особливості:
  • Подвійна ізоляція корпусу
  • Ергономічний дизайн
  • Ефективна система охолодження
Характеристика:
  • Напруга: 230 В
  • Частота: 50 Гц
  • Потужність: 800 Вт
  • Розмін цанги фрези: 6, 8 мм
Комплектація:
  • Фрезер-триммер VILMAS 800-ERT-6/8
  • База
  • 3 фрези
  • 2 цанги на 6 та 8 мм
  • Керівництво з експлуатації
  • Картонна упаковка
Характеристики
Кількість оборотів
Потужність мережевих, Ватт
800 Вт
Відгуки
Рейтинг товару:
5
5
Денис
Брав подарунок батькові — все сподобалось, гарно запаковано. Позитивне враження від покупки.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Свердло універсальне 6*100мм APRO