Електрорубанок VILMAS 600-EP-82/1
Виробники VILMAS Код товару: 1608003
В наявності
8 людини переглядають цей товар
VILMAS
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Потужність:600 Вт
Вага товару:3 кг
готівкою готівкою
VILMAS
Опис
Характеристика:
  • ​​​​​​​Напруга/частота: 230 В/50 Гц
  • Потужність: 600 Вт
  • Ширина стругання: 82 мм
  • Глибина стругання: 1 мм
Характеристики
Основні
ВиробникVILMAC
Країна виробникЛатвія
ЖивленняМережа 220В
Споживана потужність600 Вт
Вага3 кг
Гарантійний термін12 міс
СтанНовий
Комплектація
Тип упаковкиПаперова коробка
Максимальна глибина пропилу
1 мм
Потужність
600 Вт