Фари дод. модель LADA/2110-12/LA 519 B-RY/рифлен.
Виробники DLAA Код товару: 00000009063
В наявності
8 людини переглядають цей товар
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Країна виробник:Китай
Країна походження:Китай
Торгова марка:DLAA
Гарантія:6 місяців
готівкою готівкою
Опис
  • інтенсивне і яскраве світло
  • простота в установці
  • стійкість до перепадів температур
  • довговічність
  • поліпшена видимість на дорозі
Характеристики:
  • Марка авто: LADA 2110-14
  • Комплектація: 2 фари
  • Лінза: рифлене скло
  • Живлення: 12В
  • Лампа: H3
  • Потужність: 55W
Характеристики
Країна виробник
Китай
Країна походження
Китай
Торгова марка
Гарантія
6 місяців
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Електроскутер Chopper 3000W, 60V20Ah, Black
Немає в наявності
Бокорізи стандарт 200мм СИЛА