Форматно-розкрійний верстат Holzmann FKS 400VF-3200
Виробники HolzMann Код товару: K_FKS400VF3200_400V
Питання0
Немає в наявності
3 людини переглядають цей товар
Аспіраційні виходи,:120 мм
Вага, кг,:920 кг
Висота пропилу 45°,:75 мм
Висота пропилу 90°,:120 мм
Габаритні розміри у приміщенні,:3220x1250x1100 см
готівкою готівкою
Опис
ПРИЗНАЧЕННЯ: Призначений для подовжнього, поперечного і кутового розкрою плитних матеріалів (МДФ, ДВП, ДСП і клеєних щитів) облицьованих і ламінованих, а також заготовок з масивної деревини, з попереднім підрізуванням нижньої кромки для виключення сколів. Можливий як штучний, так і пакетний розкрій заготовок, а також нахил пилкового вузла до 45° у вертикальній площині. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Підприємства і цехи по виробництву столярно-будівельних виробів, клеєних щитів, фанери, виробництва меблів та інших деревообробних виробництв. ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ: СХЕМИ ОБРОБКИ: КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: Алюмінієва каретка Алюмінієва каретка довжиною 3200 мм, ідеально підходить для обробки великих, масивних заготовок. Напрямні каретки із загартованої сталі. ЗАХИСНИЙ КОЖУХ ПИЛКИ Великий захисний кожух пилки з роликами кочення по заготівлі легко регулюється по висоті, забезпечуючи якісне видалення пилу, а також гарантує повну безпеку оператора. Така конструкція дозволяє виключити з розкрою розклинювальний ніж без зняття захисного кожуха. Панель управління Панель управління в передній частині верстата. Цифровий дисплей показує кут нахилу пилки. Три швидкості різання основної пили: 3000/4000/5500 об/хв. МАСИВНА СТАНИНА Зварна Станина, складається з товстостінних труб прямокутного перерізу, які утворюють просторову геометричну з ребрами жорсткості. Така система володіє великою опірністю навантажень на згин, кручення і зсув. Для забезпечення максимальної виброустоqчивости станини в конструкції також використовується листова сталь товщиною до 4 мм Обов'язковою операцією при виробництві верстата є відпал станини на предмет зняття напружень у зварних швах з подальшою піскоструминної обробкою і якісної забарвленням. Таким чином, станина забезпечує стабільну роботу і величезний ресурс верстата. ЕЛЕКТРО-КОМПОНЕНТИ Верстат автоматично переходить в режим очікування, коли машина перестає працювати протягом певного періоду (в залежності від часу встановлення). ОСОБЛИВОСТІ: верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ; ідеально підходить для обробки великих заготовок, а також різання великих, важких панелей; підрізний пильний вузол з власним двигуном у стандартній комплектації; електромеханічна система регулювання пильного вузла по висоті і регулювання кута нахилу (0°-45°) пильного вузла за допомогою маховика; верстат обладнаний централізованою системою змащення; важка станина забезпечує високу точність обробки; алюмінієва роликова каретка із загартованими сталевими напрямними; пульт управління з фронтальної сторони верстата; цифровий індикатор кута нахилу пильного вузла; три швидкості різання основного пилкового диска входять в стандартну комплектацію; захисний кожух пильного вузла у формі паралелограма з вбудованою витяжною системою для забезпечення безпеки і чистоти обробки; притискний пристрій для простоти фіксації заготовки; міцний висувний телескопічний упор на разметочном столі з 2 відкидними упорами; стійкий паралельний упор з точною настройкою; макс. ширина різання від паралельного упору 1350 мм; великий власний вага дозволяє виконувати прецизійну обробку важких заготівок.
Характеристики
Аспіраційні виходи,
120 мм
Вага, кг,
920 кг
Висота пропилу 45°,
75 мм
Висота пропилу 90°,
120 мм
Габаритні розміри у приміщенні,
3220x1250x1100 см
Гарантія,
12 місяців
Діаметр основної пили,
400 мм
Діаметр підрізного диска
120 мм
Кут нахилу пили,
0 – 45°
Оберти основний диск,
Оберти підрізний диск,
Посадковий діаметр основна пилка,
30 мм
Посадковий діаметр підрізного диска,
20 мм
Потужність двигуна основної пилки,
Потужність двигуна підрізної пилки,
1,05 кВт
Розмір рухомого столу,
3200x405 мм
Розміри основного столу,
1000x700 мм
Ширина різу (правий паралельний упор),
1350 мм