Форматно-розкрійний верстат Holzmann TS 315VF-3200
Виробники HolzMann Код товару: K_TS315VF3200_400V
Питання0
Немає в наявності
2 людини переглядають цей товар
Вага:385
Вихід під аспірацію Ø, мм.:,:100
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм.:,:3220x1250x1100
Гарантія, до місяців:,:24
готівкою готівкою
Опис
ПРИЗНАЧЕННЯ: Форматно-розкрійний верстат Holzmann TS 315VF-3200 розроблений для виробництва корпусних меблів, міжкімнатних дверей, столярних виробів. Універсальне обладнання виконує розпилювання в поздовжньому і поперечному напрямках, вирізає елементи складної конфігурації. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Підприємства і цехи по виробництву столярно-будівельних виробів, клеєних щитів, фанери, виробництва меблів і інші деревообробні виробництва. ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ: КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: Високоточна алюмінієва каретка Завдяки високоточною алюмінієвої каретці роликового типу з довжиною ходу 3200 мм, досягається максимальна довжина різу до 3300 мм на каретці і без обмеження довжини різання від правої упорної лінійки з високою точністю і якістю різу. Телескопічна упорна лінійка Телескопічна упорна лінійка зліва дозволяє різати матеріал шириною до 1220 мм, має можливість повороту на заданий кут для виконання косого різу, а також можливість перестановки на столі каретки для різу до упору спереду і від упору ззаду заготовки. Основний стіл Основний стіл, а також розширення вправо і кріплення пильного вузла виконано з сірого, що глушить вібрації чавуну, для конструктивної потужності і стабільності роботи верстата і відсутність вібрацій. Також робочий стіл і розширення вправо ідеально відшліфована для високої точності обробки заготовки та гарного ковзання матеріалу по столу. Пильний вузол Пильний вузол складається з основної пилки діаметром 315х30 мм і підрізної пилки діаметром 100х20 мм. Корпус верстата Корпус верстата має зварну конструкцію з штампованими панелями, що в поєднанні з чавунними столами і надійніше алюмінієвої кареткою дає серйозну конструктивну жорсткість і масивність верстата. Завдяки цьому вага верстата 350 кг, для надійної роботи без вібрації. ПЕРЕВАГИ Holzmann TS 315VF-3200: Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ; Непохитний пильний вузол з регулюванням по висоті і підрізним вузлом; Стіл з сірого чавуну з подовжувачем ззаду і опорним черевиком праворуч; Каретка з алюмінієвого профілю довжиною 3200 мм; Ширина різання до 1220 мм. Комплект поставки: твердосплавний пильний диск діаметром 315 мм, елемент для підрізання, твердосплавний підрізний пильний диск, консоль, подовжувачі столу, паралельний упор, скошений упор, телескопічний упор.