Фрезер електричний Vilmas 1600-ER-6/8 (цанги 6, 8 мм)
Виробники VILMAS Код товару: 0708002
В наявності
6 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 20 разів
VILMAS
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Джерело живлення:Мережа
Напруга:220 В
Потужність:1600 Вт
готівкою готівкою
VILMAS
Опис
Особливості:
  • міцна основа допоможе вільно переміщатися поверхнею матеріалу
  • можливість найбільш точно виставити глибину фрезерування
  • ергономічні ручки, що мають у своїй конструкції вбудований вимикач
  • обладнаний паралельним упором, який допоможе домогтися максимально якісного результату
Комплектація:
  • фрезер Vilmas 1600 ER 6/8
  • паралельний бічний упор
  • перехідник для під'єднання пилососа
  • ключ
  • цанги 6, 8
  • посібник з експлуатації, для детального ознайомлення з роботою інструмента
  • упакований у картонну коробку
Характеристики
Джерело живлення
Мережа
Кількість оборотів
Напруга
220 В
Потужність
1600 Вт