Головка свічкова 20,6 мм, 1/2" (6гр) ROCKFORCE RF-807420.6
Виробники ROCKFORCE Код товару: RF-807420.6
Питання0
В наявності
7 людини переглядають цей товар
ROCKFORCE
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
готівкою готівкою
ROCKFORCE
Опис
Торцева 6-гранна головка свічка ROCKFORCE RF-807420.6 розміром 20.6 мм, під квадрат 1/2 дюйма, використовується для монтажу і демонтажу свічок запалювання в авто. Гумова вставка всередині профілю дозволяє утримувати свічку при демонтажі, полегшуючи її витяг з корпусу двигуна. Переваги Міцність і довговічність - торцева головка зроблена з високоякісної сталі хромованадієвої групи.
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Набір насадок CrV ¼, ½ ( 90Т) (73 шт) APRO
В наявності
Стрічкова пила по металу Holzmann BS712TURN-G_400V
Немає в наявності
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP 230 В