Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2600 230 В
Виробники HolzMann Код товару: K_KF315VF2600_230V
Питання0
Немає в наявності
3 людини переглядають цей товар
Вага, кг,:465 кг
Габарити,:825х1220х1035 мм
Гарантія,:12 місяців
Діаметр шпинделя,:30 мм
Довжина пропила,:2700 мм
готівкою готівкою
Опис
Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕРозширювач столу праворуч, а також планка для упору швидко можуть відкидатися назадміцний і легко переміщається паралельний упор з швидкою фіксацією, встановлений на планці для упорупохилий пильний вузол з регулюванням по висоті і підрізним дискомстіл з сірого чавуну з подовжувачем ззаду і опорним черевиком праворучопорний ролик розмічального столу полегшує розміщення заготовкиширина різання до 1330 ммвисокоякісний упор для фрезерування з притискними пристроями і можливістю точної настройки4 швидкості фрезерування входять в стандартну комплектаціюелектронний індикатор швидкостімакс. діаметр фрези 200 ммвеликий знімний маховик для регулювання шпинделяоснастка для шліфування входить в комплект постачанняКомплект поставки: 1 твердосплавний пиляльний диск 315 мм 40 зубів, 1 твердосплавний підрізний пильний диск 100 мм 24 зуба, скошений упор, паралельний упор, телескопічний упор
Характеристики
Вага, кг,
465 кг
Габарити,
825х1220х1035 мм
Гарантія,
12 місяців
Діаметр шпинделя,
30 мм
Довжина пропила,
2700 мм
Кут нахилу пильного вузла,
Макс. діаметр інструменту в столі, мм,
180 мм
Макс. діаметр інструменту над столом,
200 мм
Напруга, В
230 В
Обороти основної пили,
Потужність двигуна фрезерного вузла,
3.8 кВт
Розмір основного столу,
750x590 мм
Розмір рухомого столу, мм,
2600x270 мм
Хід шпинделя фрезера,
100 мм
Частота обертання шпинделя фрезера,
Ширина різу під паралельний упор,
1330 мм